Cewka NIC Components NPIS612E2R5YTRF NPIS612E2R5YTRF 2.5 µH 2.3 A 6000 szt.
Induktancja
2.5 µH
Rezystancja
0.07 mΩ
Maksymalna temperatura
+105 °C