Cewka NIC Components NPIS612E3R3YTRF NPIS612E3R3YTRF 3.3 µH 1.9 A 6000 szt.
Induktancja
3.3 µH
Rezystancja
0.09 mΩ
Maksymalna temperatura
+105 °C