Cewka NIC Components NPIS612E3R9YTRF NPIS612E3R9YTRF 3.9 µH 1.7 A 6000 szt.
Induktancja
3.9 µH
Rezystancja
0.1 mΩ
Maksymalna temperatura
+105 °C