Cewka NIC Components NPIS612E4R7MTRF NPIS612E4R7MTRF 4.7 µH 1.5 A 6000 szt.
Induktancja
4.7 µH
Rezystancja
0.13 mΩ
Maksymalna temperatura
+105 °C