Cewka NIC Components NPIS612E5R6MTRF NPIS612E5R6MTRF 5.6 µH 1.4 A 6000 szt.
Induktancja
5.6 µH
Rezystancja
0.145 mΩ
Maksymalna temperatura
+105 °C