Cewka NIC Components NPIS612E6R8MTRF NPIS612E6R8MTRF 6.8 µH 1.3 A 6000 szt.
Induktancja
6.8 µH
Rezystancja
0.165 mΩ
Maksymalna temperatura
+105 °C