Cewka NIC Components NPIS620E1R5YTRF NPIS620E1R5YTRF 1.5 µH 3 A 6000 szt.
Induktancja
1.5 µH
Rezystancja
0.031 mΩ
Maksymalna temperatura
+105 °C