Cewka NIC Components NPIS620E2R2YTRF NPIS620E2R2YTRF 2.2 µH 2.4 A 6000 szt.
Induktancja
2.2 µH
Rezystancja
0.04 mΩ
Maksymalna temperatura
+105 °C