Cewka NIC Components NPIS620E2R5YTRF NPIS620E2R5YTRF 2.5 µH 2.4 A 6000 szt.
Induktancja
2.5 µH
Rezystancja
0.04 mΩ
Maksymalna temperatura
+105 °C