Cewka NIC Components NPIS620E470MTRF NPIS620E470MTRF 47 µH 0.7 A 6000 szt.
EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Zdjęcie poglądowe
Rodzaj produktu
Cewka
Rodzaj rezystora
SMD
Induktancja
47 µH
Rezystancja
0.6 mΩ
Maksymalna temperatura
+105 °C