Cewka NIC Components NPIS620E6R8MTRF NPIS620E6R8MTRF 6.8 µH 1.8 A 6000 szt.
Induktancja
6.8 µH
Rezystancja
0.085 mΩ
Maksymalna temperatura
+105 °C