Cewka NIC Components NPIS625E6R8MTRF NPIS625E6R8MTRF 6.8 µH 1.3 A 6000 szt.
Induktancja
6.8 µH
Rezystancja
0.095 mΩ
Maksymalna temperatura
+105 °C