Cewka NIC Components NPIS63LS2R2YTRF NPIS63LS2R2YTRF 2.2 µH 4.09 A 2000 szt.
Induktancja
2.2 µH
Rezystancja
0.015 Ω
Maksymalna temperatura
+125 °C