Cewka obrotowa 24 V/DC 10.1 W Kendrion D 54-BOR-F-24V DC 100 ED
Numer producenta
Numer produktu
Cylindryczny silnik elektryczny z obudową metalową, wałem z przodu i etykietą z napisem 'KUHINKE', 12 V DC.
Rysunek techniczny elementu elektronicznego o wymiarach: 20x35x19 mm, śruby M4, złącza kablowe od góry.
1/2
Rodzaj produktu
Cewka obrotowa
Połączenie komponentów
pasmo
Napięcie znamionowe
24 V/DC
Moc
10.1 W
Model katalogowy producenta
D 54-BOR-F-24V DC 100 ED
Karta katalogowa (PDF)
Deutsch (Deutschland)
Kendrion
Liczba
-18 %