Cewka obrotowa 24 V/DC 10.1 W Kendrion D 59-BOR-F-DS9420-24V DC 100 ED
Numer producenta
Numer produktu
Rysunek techniczny elementu z wymiarami: prostopadłościenny korpus podstawowy, wysokość 35 mm, szerokość 20 mm, otwory gwintowane M4, dodatkowe szczegóły.
1/2
Rodzaj produktu
Cewka obrotowa
Połączenie komponentów
pasmo
Napięcie znamionowe
24 V/DC
Moc
10.1 W
Model katalogowy producenta
D 59-BOR-F-DS9420-24V DC 100 ED
Kendrion
Liczba
-18 %