Dioda TVS SMCJ48CA-E3/57T Vishay SMCJ48CA-E3/57T N/A N/A
EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Dwa prostokątne elementy elektroniczne w czarnej obudowie z srebrnymi złączami, na jasnym tle.
Zdjęcie poglądowe
Typ obudowy półprzewodnika
DO-214AB
Odwrócone napięcie U(R)
48 V
Napięcie na zaciskach U(CL)
77.4 V
Moc (maks) P(TOT)
1.5 kW
Sposób montażu
montaż na powierzchni
Karta katalogowa (PDF)
English
Vishay
845 Sztuki
Ilość (sztuka)
Oszczędzasz
Cena opakowania (Cena netto)
1
Rabaty ilościowe różnią się w zależności od sprzedawcy
Liczba
-23 %