FESTO 571484 Przetworniki ciśnienia SPTE-P10R-S4-V-2.5K, 18 - 30 V/DC, 1 szt.
Numer produktu
Czujnik ciśnienia firmy Festo, model SPTE, mierzy zakres ciśnienia od 0 do 10 bar. Wskazanie: wyjście 0-10V, odpowiedni dla napięcia 18-30V DC.
Minimalne napięcie robocze
18 V/DC
Maksymalne napięcie robocze
30 V/DC
Model katalogowy producenta
SPTE-P10R-S4-V-2.5K
Napięcie robocze
30 V/DC