FESTO 571487 Przetworniki ciśnienia SPTE-P10R-Q4-V-2.5K, 18 - 30 V/DC, 1 szt.
EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Czujnik firmy Festo ze składającymi się z niebieskich i czarnych elementów, który mierzy wartości ciśnienia w zakresie od 0 do 10 bar.
Rodzaj produktu
Przetworniki ciśnienia
Minimalne napięcie robocze
18 V/DC
Maksymalne napięcie robocze
30 V/DC
Model katalogowy producenta
SPTE-P10R-Q4-V-2.5K
Napięcie robocze
30 V/DC