FESTO 571485 Przetworniki ciśnienia SPTE-P10R-S6-V-2.5K, 18 - 30 V/DC, 1 szt.
Numer produktu
Czujnik ciśnienia marki Festo, model SPTE, zakres napięcia 18–30 V DC, zakres ciśnienia 0–10 bar, wyjście 0–10 V.
Minimalne napięcie robocze
18 V/DC
Maksymalne napięcie robocze
30 V/DC
Model katalogowy producenta
SPTE-P10R-S6-V-2.5K
Napięcie robocze
30 V/DC