Link bezpośredni
  • Conrad
  • Moje konto

    Zaloguj / Rejestracja

  • Koszyk

  • Wyprzedaż - sprawdź najlepsze okazje cenowe! Wyprzedaż - sprawdź najlepsze okazje cenowe!
  • Kategorie tematyczne
    Przemysł
    Infrastruktura
    Serwisy profesjonalne
  • Oferta
    Conrad - Your Sourcing Platform
    Promocje
    Wyprzedaż
    Nowości
    Bestsellery
    Strefa Porad
  • Serwisy
    E-Procurement
    Zapytanie ofertowe
    Produkty spoza katalogu
    Przedłużona gwarancja
    Serwis kalibracji
    Role Management System
  • Nasze produkty
  • Moje konto
  • Lista obserwowanych
  • Wyloguj
Conrad
Start
Technika domowa & Smart Living Instalacje elektryczne Szafy rozdzielcze Skrzynki rozdzielnicze - akcesoria

Hager MES-SOBA1352A stal 1 szt.

EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Biała tablica magnetyczna z karteczką z napisem 'Proszę zadzwonić! +45 764 37500' oraz ręcznie narysowaną krzywą wzrostową w prawym dolnym rogu.
Biała tablica magnetyczna z karteczką z napisem 'Proszę zadzwonić! +45 764 37500' oraz ręcznie narysowaną krzywą wzrostową w prawym dolnym rogu.
Biała, pusta przestrzeń z dwoma małymi, ledwo widocznymi brązowymi punktami w prawym górnym rogu.
Pusta tablica whiteboard na ścianie z czterema kolorowymi markerami w dolnym prawym rogu.
Tylna strona ramki na zdjęcie z hakiem do zawieszenia na ścianie oraz linijką do określenia rozmiaru na brązowym tle.
Sala konferencyjna z długim stołem i czarnymi krzesłami. Biała tablica na ścianie i zielone rośliny w pomieszczeniu.
Nowoczesna jadalnia z białym stołem, niebieskimi i drewnianymi krzesłami, udekorowana rośliną w kratowanym wazonie. Nad nią wiszą żarówki.
Nowoczesna kawiarnia z murowanymi ścianami, drewnianymi stołami i krzesłami. Wiszące lampy i duże okna tworzą przytulną atmosferę.
Kobieta stoi obok tablicy białej z napisem 'Bądź kreatywny' i narysowaną żarówką symbolizującą kreatywność.
Nowoczesna przestrzeń biurowa z biurkiem, krzesłem, komputerem i lampą, przed dużym oknem z widokiem na miasto.
Biała tablica szklana z czterema symbolami poniżej: '25 lat' gwarancji, funkcja magnetyczna, łatwa w czyszczeniu ręcznym, możliwość modularnej rozbudowy.
Kobieta pisze kredowym markerem na białej tablicy, obok tekstu 'BĄDŹ KREATYWNY' rysunek żarówki. Tekst: 'Idealne do stosowania markerów kredowych'.
Bezramkowa tablica whiteboard z wiszącymi żarówkami przed nią. Nowoczesne, minimalistyczne wnętrze z niebieskim krzesłem na pierwszym planie.
Metalowe szyny ze śrubami i kołkami na stole. Tekst: 'W zestawie materiały montażowe'.
Biała tablica magnetyczna z kartką z napisem 'Fishing Wednesday!' i kolorowymi magnesami. Tekst na dole: 'Odpowiednia do użycia mocnych magnesów neodymowych'.
1/14
Wymiary
(S x W x G) 1349 x 196 x 13 mm
Natężenie znamionowe - zaokrąglone
Zawartość
1 szt.
Materiał
stal
Szerokość produktu
1349 mm
Karta katalogowa (PDF)
Deutsch (Deutschland)
Hager
 

Liczba

Suma
zł
499,00 zł
z VAT (klient indywidualny)
Zgłoś wątpliwości prawne
  • Ponad 1 250 000 produktów

  • Konto handlowe

  • Wyceny RFQ i BOM

  • Wsparcie techniczne

  • Zlecenia terminowe

  • Centrum pomocy

  • Zamówienia

  • Dostawa

  • Zwrot  

  • Faktury

  • Gwarancja i reklamacje

  • Dyrektywa Omnibus w Conrad

  • O firmie

  • Conrad Sourcing Platform

  • Pracuj w Conrad

  • Aktualne promocje

  • Marki własne

  • Strefa porad

  • Certyfikaty

  • Informacje o dostępności cyfrowej

  • Usługi dla firm

  • e-Procurement

  • Zapytanie ofertowe

  • Zlecenia terminowe

  • Produkty spoza katalogu

  • Vulnerability Disclosure Program

  • Serwisy

  • Serwis kalibracji

  • Kategorie produktowe A-Z

  • Nasze marki A-Z

  • Centrum dokumentacji

  • Usługa cięcia kabli na metry

  • Katalogi

  • System zarządzania rolami zakupowymi

Newsletter

Proszę podać prawidłowy adres e-mail!

Metody płatności
  • PayU
  • PayPal
  • Blik
Media społecznościowe

Kontakt
12 622 98 00
Pon-Pt godz. 8:00-17:00
bok@conrad.pl
 

Wszystkie ceny bez podatku VAT i kosztów dostawy. Przekreślona cena to zawsze najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Wszystkie ceny zawierają podatek VAT, nie obejmują kosztów dostawy. Przekreślona cena to zawsze najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Rabaty obowiązują wyłącznie na produkty dostępne od ręki (status dostawy zielony): 15% zniżki na wybrane produkty marki Reolink, 15% zniżki na wybrane produkty marki Sygonix oraz 10% zniżki na produkty marki Abus. Oferta ważna do 26.04.2026 r. na stronie conrad.pl Nie można łączyć z innymi kodami rabatowymi. 1x na klienta biznesowego/osobę prywatną. W indywidualnych przypadkach może zostać nałożone ograniczenie ilościowe.

  • Regulamin

  • Informacje dla konsumentów

  • Polityka prywatności

  • Polityka plików cookies

Porównanie produktów
Lista obserwowanych