Link bezpośredni
  • Conrad
  • Moje konto

    Zaloguj / Rejestracja

  • Koszyk

  • Wyprzedaż - sprawdź najlepsze okazje cenowe! Wyprzedaż - sprawdź najlepsze okazje cenowe!
  • Kategorie tematyczne
    Przemysł
    Infrastruktura
    Serwisy profesjonalne
  • Oferta
    Conrad - Your Sourcing Platform
    Promocje
    Wyprzedaż
    Nowości
    Bestsellery
    Strefa Porad
  • Serwisy
    E-Procurement
    Zapytanie ofertowe
    Produkty spoza katalogu
    Przedłużona gwarancja
    Serwis kalibracji
    Role Management System
  • Nasze produkty
  • Moje konto
  • Lista obserwowanych
  • Wyloguj
Conrad
Start
Komputer i biuro Peryferia komputerów PC Obudowy do peryferiów Obudowy komputerowe

Inter-Tech S31B Midi Tower Obudowa do komputera czarny

EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Czarny sześcienny komputer z dwoma portami USB i kratką wentylacyjną z przodu.
Czarny sześcienny komputer z dwoma portami USB i kratką wentylacyjną z przodu.
Czarna obudowa komputera z dwoma portami USB i włącznikiem sieciowym z przodu.
Tylna strona pustej obudowy komputera prezentuje kilka szczelin wentylacyjnych, punkty mocowania śrub oraz luźne przewody wewnątrz.
Pusty metalowy szkielet obudowy z wentylatorem, przewodami i mocowaniami do montażu podzespołów komputerowych.
Czarna obudowa komputera z widocznym wentylatorem i portami USB z przodu. Odpowiednia do montażu sprzętu i chłodzenia.
Metalowa obudowa z zainstalowanym wentylatorem, prezentująca wolnostojącą strukturę sprzętową przeznaczoną do chłodzenia komponentów elektronicznych.
Pusta obudowa komputerowa z zamontowanym wentylatorem. Górna część otwarta, ścianki metalowe, odpowiednia do złożenia systemu komputerowego.
Dwie czarne metalowe płyty z wieloma otworami i szczerbami, prawdopodobnie uchwyty do montażu ściennego lub mocowania innych obiektów.
Czarny, naścienny szafa serwerowa lub sieciowa z otworami wentylacyjnymi u góry. Odpowiednia do przechowywania sprzętu informatycznego.
Czarna, prostokątna obudowa metalowa z otworami wentylacyjnymi na górze i otworami montażowymi po bokach.
Kątownik metalowy z dwoma otworami na śruby po lewej stronie oraz prostokątna płyta metalowa z dwoma otworami po prawej stronie, wykonane z szarego metalu.
Pusta obudowa komputerowa widziana od tyłu, z gniazdami do podłączenia przewodów i kratkami wentylacyjnymi, gotowa do instalacji podzespołów.
Czarna obudowa komputera widziana od tyłu, z wieloma gniazdami rozszerzeń oraz kratkami wentylacyjnymi służącymi do chłodzenia.
1/13
Inter-Tech
 

4 Sztuki

Liczba

Suma (275,61 zł / Sztuka)
zł
339,00 zł
z VAT (klient indywidualny)
Dostępnych jest tylko 4 sztuk
Zgłoś wątpliwości prawne
  • Ponad 1 250 000 produktów

  • Konto handlowe

  • Wyceny RFQ i BOM

  • Wsparcie techniczne

  • Zlecenia terminowe

  • Centrum pomocy

  • Zamówienia

  • Dostawa

  • Zwrot  

  • Faktury

  • Gwarancja i reklamacje

  • Dyrektywa Omnibus w Conrad

  • O firmie

  • Conrad Sourcing Platform

  • Pracuj w Conrad

  • Aktualne promocje

  • Marki własne

  • Strefa porad

  • Certyfikaty

  • Informacje o dostępności cyfrowej

  • Usługi dla firm

  • e-Procurement

  • Zapytanie ofertowe

  • Zlecenia terminowe

  • Produkty spoza katalogu

  • Vulnerability Disclosure Program

  • Serwisy

  • Serwis kalibracji

  • Kategorie produktowe A-Z

  • Nasze marki A-Z

  • Centrum dokumentacji

  • Usługa cięcia kabli na metry

  • Katalogi

  • System zarządzania rolami zakupowymi

Newsletter

Proszę podać prawidłowy adres e-mail!

Metody płatności
  • PayU
  • PayPal
  • Blik
Media społecznościowe

Kontakt
12 622 98 00
Pon-Pt godz. 8:00-17:00
bok@conrad.pl
 

Wszystkie ceny bez podatku VAT i kosztów dostawy. Przekreślona cena to zawsze najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Wszystkie ceny zawierają podatek VAT, nie obejmują kosztów dostawy. Przekreślona cena to zawsze najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

*Rabaty obowiązują wyłącznie na produkty dostępne od ręki (status dostawy zielony): 15% zniżki na wszystkie produkty oświetleniowe marki Sygonix, 10% zniżki na cały asortyment marek Paulmann i Ledlenser, a także 10% na wybrane produkty marki Philips. Oferta ważna do 10.05.2026 r. na stronie conrad.pl Nie można łączyć z innymi kodami rabatowymi. 1x na klienta biznesowego/osobę prywatną. W indywidualnych przypadkach może zostać nałożone ograniczenie ilościowe.

  • Regulamin

  • Informacje dla konsumentów

  • Polityka prywatności

  • Polityka plików cookies

Porównanie produktów
Lista obserwowanych