Jamicon JSS106M035S1A5B07L Kondensator elektrolityczny 1 szt.
Numer producenta
JSS106M035S1A5B07L
Warianty
Inne warianty tego produktu
Rodzaj produktu
Kondensator elektrolityczny
Rodzaj rezystora
radialny THD
Napięcie znamionowe
35 V/DC
Wymiary
(Ø x W) 4.0 mm x 7.0 mm
Tolerancja (+/-)
20 %