Jamicon JSS475M050S1A5B07L Kondensator elektrolityczny 1 szt.
Numer producenta
JSS475M050S1A5B07L
Napięcie znamionowe
50 V/DC
Wymiary
(Ø x W) 4.0 mm x 7.0 mm
Tolerancja (+/-)
20 %