EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Drewniana skrzynia na palecie, zaprojektowana do bezpiecznego transportu.
Cyfrowa waga z platformą w kształcie litery U, o wymiarach: długość 1190 mm, szerokość 840 mm, szerokość wewnętrzna 600 mm, wysokość 185 mm.