Kondensator foliowy MKT 0.47 µF TDK B32524-Q8474-K 630 V/DC 10 % Wymiary siatki 27.5 mm (D x S x W) 31.5 x 11 x 21 mm B3
EAN:
Skopiowane
Numer producenta
B32524-Q8474-K
Skopiowane
Numer produktu
501084
Zdjęcie poglądowe
Warianty
Rodzaj produktu
Kondensator foliowy MKT
Rodzaj rezystora
radialny THD
Pojemność elektryczna
0.47 µF
Napięcie znamionowe
630 V/DC
Tolerancja (+/-)
10 %