Link bezpośredni
  • Conrad
  • Moje konto

    Zaloguj / Rejestracja

  • Koszyk

  • Wyprzedaż - sprawdź najlepsze okazje cenowe! Wyprzedaż - sprawdź najlepsze okazje cenowe!
  • Kategorie tematyczne
    Przemysł
    Infrastruktura
    Serwisy profesjonalne
  • Oferta
    Conrad - Your Sourcing Platform
    Promocje
    Wyprzedaż
    Nowości
    Bestsellery
    Strefa Porad
  • Serwisy
    E-Procurement
    Zapytanie ofertowe
    Produkty spoza katalogu
    Przedłużona gwarancja
    Serwis kalibracji
    Role Management System
  • Nasze produkty
  • Moje konto
  • Lista obserwowanych
  • Wyloguj
Conrad
Start
Technika domowa & Smart Living Oświetlenie Oświetlenie zewnętrzne, lampy zewnętrzne Oświetlenie stołowe zewnętrzne Lampy stołowe zewnętrzne

Lampa stołowa LED na baterie Deko Light Canis 620198 3.5 W ciepła biel

EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Brązowa lampa stołowa z wąską podstawą i kablem USB.
Brązowa lampa stołowa z wąską podstawą i kablem USB.
Czarny, okrągły kabel USB z magnetyczną powierzchnią styku, odpowiedni dla kompatybilnych urządzeń. Idealny do prostego ładowania bez konieczności bezpośredniego podłączania.
Dwa okrągłe, niebiesko-czarne obiekty na wspólnym wsporniku. Jeden prezentuje gładką powierzchnię, drugi – strukturyzowaną przednią stronę z światłem.
Biała lampa stołowa z okrągłą podstawą i kloszem, z której emanuje ciepłe światło. Idealna do nowoczesnych wnętrz.
Nowoczesna, biała lampa stołowa z fioletowym światłem na górnej części abażuru, stojąca na okrągłej podstawie.
Dwie lampy na drewnianym stole w deszczu; po lewej stronie mała biała lampka stołowa, po prawej większa brązowa lampa stojąca. W tle: zielone krzewy.
Drewniany stół na świeżym powietrzu z dwiema nowoczesnymi lampami stołowymi i butelką pomarańczowej cieczy, otoczony roślinami w tle.
Drewniany stół na świeżym powietrzu z dwoma krzesłami. Na stole stoją dwie lampy, jedna mała biała i jedna większa czerwona. W tle widoczne są krzewy.
Cheeseburger z sałatką i frytkami leży na talerzu na drewnianym stole. Obok stoi szklana butelka z żółtym napojem oraz dwie lampy stołowe.
Okrągły drewniany stół jest nakryty dla dwóch osób. Na stole znajdują się kieliszki do wina, sztućce oraz dekoracyjne kwiaty, oświetlone lampką stołową.
Widok z góry i z boku okrągłego urządzenia z gniazdem USB, o średnicy 117 mm, wysokości 10,5 mm, z 10 mm przestrzenią między elementami.
Szkic lampy stojącej z wymiarami: wysokość całkowita 360 cm, wysokość klosza 86 cm, średnica podstawy 110 cm, średnica klosza lampy 112 cm.
1/12
Deko Light

Przewodnik po

  • Nowe etykiety energetyczne w UE
 

266 Sztuki

Liczba

Suma (300,00 zł / Sztuka)
zł
369,00 zł
z VAT (klient indywidualny)
Zgłoś wątpliwości prawne
  • Ponad 1 250 000 produktów

  • Konto handlowe

  • Wyceny RFQ i BOM

  • Wsparcie techniczne

  • Zlecenia terminowe

  • Centrum pomocy

  • Zamówienia

  • Dostawa

  • Zwrot  

  • Faktury

  • Gwarancja i reklamacje

  • Dyrektywa Omnibus w Conrad

  • O firmie

  • Conrad Sourcing Platform

  • Pracuj w Conrad

  • Aktualne promocje

  • Marki własne

  • Strefa porad

  • Certyfikaty

  • Informacje o dostępności cyfrowej

  • Usługi dla firm

  • e-Procurement

  • Zapytanie ofertowe

  • Zlecenia terminowe

  • Produkty spoza katalogu

  • Vulnerability Disclosure Program

  • Serwisy

  • Serwis kalibracji

  • Kategorie produktowe A-Z

  • Nasze marki A-Z

  • Centrum dokumentacji

  • Usługa cięcia kabli na metry

  • Katalogi

  • System zarządzania rolami zakupowymi

Newsletter

Proszę podać prawidłowy adres e-mail!

Metody płatności
  • PayU
  • PayPal
  • Blik
Media społecznościowe

Kontakt
12 622 98 00
Pon-Pt godz. 8:00-17:00
bok@conrad.pl
 

Wszystkie ceny bez podatku VAT i kosztów dostawy. Przekreślona cena to zawsze najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Wszystkie ceny zawierają podatek VAT, nie obejmują kosztów dostawy. Przekreślona cena to zawsze najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

*Rabaty obowiązują wyłącznie na produkty dostępne od ręki (status dostawy zielony): 15% zniżki na wszystkie produkty oświetleniowe marki Sygonix, 10% zniżki na cały asortyment marek Paulmann i Ledlenser, a także 10% na wybrane produkty marki Philips. Oferta ważna do 10.05.2026 r. na stronie conrad.pl Nie można łączyć z innymi kodami rabatowymi. 1x na klienta biznesowego/osobę prywatną. W indywidualnych przypadkach może zostać nałożone ograniczenie ilościowe.

  • Regulamin

  • Informacje dla konsumentów

  • Polityka prywatności

  • Polityka plików cookies

Porównanie produktów
Lista obserwowanych