Lampa sufitowa LED EVN AL54100102 AL54100102 10 W biały
EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Cylindryczna biała lampa sufitowa z okrągłą zagłębiającą się soczewką na dole.
Lampa sufitowa LED EVN AL54100102 AL54100102 10 W biały-1
Techniczny rysunek wymiarowy cylindrycznego urządzenia z widokami z przodu, z góry i z boku, pokazujący średnicę 70 mm i wysokość 100 mm.