Link bezpośredni
  • Conrad
  • Moje konto

    Zaloguj / Rejestracja

  • Koszyk

  • Wyprzedaż - sprawdź najlepsze okazje cenowe! Wyprzedaż - sprawdź najlepsze okazje cenowe!
  • Kategorie tematyczne
    Przemysł
    Infrastruktura
    Serwisy profesjonalne
  • Oferta
    Conrad - Your Sourcing Platform
    Promocje
    Wyprzedaż
    Nowości
    Bestsellery
    Strefa Porad
  • Serwisy
    E-Procurement
    Zapytanie ofertowe
    Produkty spoza katalogu
    Przedłużona gwarancja
    Serwis kalibracji
    Role Management System
  • Nasze produkty
  • Moje konto
  • Lista obserwowanych
  • Wyloguj
Conrad
Start
Narzędzia i warsztat Narzędzia pomiarowe Wykrywacze przewodów i belek

Laserliner Detektor MultiFinder Plus 080.965E Maksymalna głębokość wykrywania 100 mm Przeznaczenie drewno, metale żelazn

EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Ręczne urządzenie do wykrywania metali i przewodów elektrycznych. Wyświetla napis 'METAL' oraz wykres słupkowy na wyświetlaczu. Nazwa marki widoczna jest u góry.
Ręczne urządzenie do wykrywania metali i przewodów elektrycznych. Wyświetla napis 'METAL' oraz wykres słupkowy na wyświetlaczu. Nazwa marki widoczna jest u góry.
Laserowy miernik pomiarowy, model 'MultiFinder Plus', posiada skalę dla prądu zmiennego i jest wyposażony w przycisk kalibracji.
Cyfrowe urządzenie wielofunkcyjne do lokalizacji drewna, metali i przewodów elektrycznych w ścianach. Wyświetlacz pokazuje strzałki kierunkowe.
Elektroniczne urządzenie pomiarowe 'Laserliner' do lokalizacji przewodów lub metali w ścianach, wyposażone w przyciski kalibracji i wyboru trybu.
Wielofunkcyjny detector do lokalizacji metali, drewna i przewodów elektrycznych. Opakowanie prezentuje przykłady zastosowań i funkcje.
Pilot zdalnego sterowania z otwartą komorą baterii. Bateria 9-woltowa jest włożona. Pokrywa komory baterii jest przedstawiona obok.
Urządzenie 'MultiFinder Plus' z wyświetlaczem zakresu napięcia AC 110V-230V oraz symbolem ostrzegawczym dotyczącym napięcia elektrycznego. Wskaźnik stanu baterii na dole.
'Ilustracja urządzenia do lokalizacji przewodów elektrycznych za ścianą. Diagram przedstawia dane pomiarowe ze wskazaniem napięcia.'
Diagram przedstawia użycie detektora do lokalizacji rur w ścianie przed rozpoczęciem wiercenia wiertarką.
Diagram przedstawia montaż umywalki przy ścianie pod szafką. Zielone linie oznaczają pozycję stojaków. Narzędzie: lokalizator słupów.
Ilustracja przedstawia ścianę z narzędziami do instalacji elektroniki, w tym laserowy poziomnica i piła.
Zielona wiertarka mocuje białą płytę do drewnianej belki przy suficie. Metalowe szyny podtrzymują strukturę.
'Stud-Scan', 'AC-Scan', 'Metal-Scan': Diagram przedstawia głębokości detekcji od 2 cm do 10 cm dla drewna, przewodów elektrycznych i metalu.
Tryby skanowania materiałów ściennych: Skan-Stud (2 cm), Skan-AC (4 cm), Skan-Metal (5 cm), strzałki wskazują głębokość rozpoznawania, symbol napięcia.
Mężczyzna zawiesza telewizor plazmowy na ścianie. W tle na ścianie przymocowana jest miarka.
Zbliżenie elektronicznego urządzenia z pomarańczowym przyciskiem 'Mode' i czarnym przyciskiem 'CAL'. W lewym górnym rogu symbol 'Simple' z palcem.
Urządzenie 'Laserliner MultiFinder Plus' z podświetlanym wyświetlaczem, wyświetlającym strzałki 'Move'. W tle: Symbol informacji na wyświetlaczu.
Wyświetlacz 'Laserliner MultiFinder Plus'. Wyświetla symbole stanu baterii, napięcia (AC 110V/230V). Nacisk na funkcję podświetlenia i symbole naukowe.
Znak ostrzegawczy z przedstawionym w stylistyce schematycznej okiem i znakiem wykrzyknika. Czerwone światło u góry sygnalizuje ostrzeżenie.
1/19
Laserliner
Karta katalogowa (PDF)
Deutsch (Deutschland)
 

3 Sztuki

Liczba

Suma
zł
309,00 zł
z VAT (klient indywidualny)
Dostępnych jest tylko 3 sztuk
Zgłoś wątpliwości prawne
  • Ponad 1 250 000 produktów

  • Konto handlowe

  • Wyceny RFQ i BOM

  • Wsparcie techniczne

  • Zlecenia terminowe

  • Centrum pomocy

  • Zamówienia

  • Dostawa

  • Zwrot  

  • Faktury

  • Gwarancja i reklamacje

  • Dyrektywa Omnibus w Conrad

  • O firmie

  • Conrad Sourcing Platform

  • Pracuj w Conrad

  • Aktualne promocje

  • Marki własne

  • Strefa porad

  • Certyfikaty

  • Informacje o dostępności cyfrowej

  • Usługi dla firm

  • e-Procurement

  • Zapytanie ofertowe

  • Zlecenia terminowe

  • Produkty spoza katalogu

  • Vulnerability Disclosure Program

  • Serwisy

  • Serwis kalibracji

  • Kategorie produktowe A-Z

  • Nasze marki A-Z

  • Centrum dokumentacji

  • Usługa cięcia kabli na metry

  • Katalogi

  • System zarządzania rolami zakupowymi

Newsletter

Proszę podać prawidłowy adres e-mail!

Metody płatności
  • PayU
  • PayPal
  • Blik
Media społecznościowe

Kontakt
12 622 98 00
Pon-Pt godz. 8:00-17:00
bok@conrad.pl
 

Wszystkie ceny bez podatku VAT i kosztów dostawy. Przekreślona cena to zawsze najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Wszystkie ceny zawierają podatek VAT, nie obejmują kosztów dostawy. Przekreślona cena to zawsze najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Rabaty obowiązują wyłącznie na produkty dostępne od ręki (status dostawy zielony): 15% zniżki na wybrane produkty marki Reolink, 15% zniżki na wybrane produkty marki Sygonix oraz 10% zniżki na produkty marki Abus. Oferta ważna do 26.04.2026 r. na stronie conrad.pl Nie można łączyć z innymi kodami rabatowymi. 1x na klienta biznesowego/osobę prywatną. W indywidualnych przypadkach może zostać nałożone ograniczenie ilościowe.

  • Regulamin

  • Informacje dla konsumentów

  • Polityka prywatności

  • Polityka plików cookies

Porównanie produktów
Lista obserwowanych