Materiał bazowy Powłoka zdjęcia pozytyw jednostronne 35 µm (D x S) 160 mm x 100 mm 150306E33/100X160MM Bungard 1 szt.
EAN:
Skopiowane
Numer producenta
150306E33/100X160MM
Skopiowane
Numer produktu
525480
Pokaż wszystkie 17 warianty
Warianty
Rodzaj produktu
Materiał bazowy
Wykonanie (płytki)
jednostronne
Powłoka zdjęcia
pozytyw
Materiał
epoksyd
Grubość materiału
1.5 mm