Nośnik znaków Helafix HC HC12-35-PE-CL HellermannTyton Zawartość: 1 szt.
EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Rysunek techniczny prostokątnego elementu o wymiarach: długość (L), wysokość (H), szerokość 1,0 mm, rozstaw otworów 2,5 mm.
1/3
Zdjęcie poglądowe
Rodzaj produktu
Uchwyt na etykietę
Sposób montażu
opaska kablowa
Długość powierzchni etykietowania
35 mm
Szerokość powierzchni etykietowania
13 mm