Panasonic 10SVPC270M Kondensator elektrolityczny 1 szt.
EAN:
Skopiowane
Numer producenta
10SVPC270M
Skopiowane
Numer produktu
Zdjęcie poglądowe
Warianty
Inne warianty tego produktu
Rodzaj produktu
Kondensator elektrolityczny
Rodzaj rezystora
SMD
Pojemność elektryczna
270 µF
Napięcie znamionowe
10 V
Wymiary
(Ø) 8 mm