Panasonic EEE1EA100SR Kondensator elektrolityczny 1 szt.
EAN:
Skopiowane
Numer producenta
EEE1EA100SR
Skopiowane
Numer produktu
Zdjęcie poglądowe
Warianty
Inne warianty tego produktu
Rodzaj produktu
Kondensator elektrolityczny
Rodzaj rezystora
SMD
Pojemność elektryczna
10 µF
Napięcie znamionowe
25 V
Wymiary
(Ø) 5 mm