Link bezpośredni
  • Conrad
  • Moje konto

    Zaloguj / Rejestracja

  • Koszyk

  • Wyprzedaż - sprawdź najlepsze okazje cenowe! Wyprzedaż - sprawdź najlepsze okazje cenowe!
  • Kategorie tematyczne
    Przemysł
    Infrastruktura
    Serwisy profesjonalne
  • Oferta
    Conrad - Your Sourcing Platform
    Promocje
    Wyprzedaż
    Nowości
    Bestsellery
    Strefa Porad
  • Serwisy
    E-Procurement
    Zapytanie ofertowe
    Produkty spoza katalogu
    Przedłużona gwarancja
    Serwis kalibracji
    Role Management System
  • Nasze produkty
  • Moje konto
  • Lista obserwowanych
  • Wyloguj
Conrad
Start
Komputer i biuro Laptopy Akcesoria do laptopów Torby na laptopy

Plecak na laptopa Lenovo 4X41M69794 4X41M69794, (S x W x G) 300 x 435 x 185 mm

EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Czarny plecak na laptopa z wyściełanym tyłem, wieloma kieszeniami na zamek błyskawiczny i uchwytem do przenoszenia. Idealny do transportu elektroniki.
Czarny plecak na laptopa z wyściełanym tyłem, wieloma kieszeniami na zamek błyskawiczny i uchwytem do przenoszenia. Idealny do transportu elektroniki.
Czarny plecak z wieloma komorami i kieszeniami, odpowiedni do transportu urządzeń elektronicznych i akcesoriów osobistych.
Czarny plecak z wieloma kieszonkami na zamek błyskawiczny. Prosty design, odpowiedni do przewożenia laptopów i przedmiotów codziennego użytku.
Czarny plecak widziany z boku, wyglądający na wytrzymały i przestronny, z ergonomicznymi szelkami i wieloma kieszeniam.
Czarny plecak, widok z tyłu. Wyściełane szelki, poduszki wentylacyjne i uchwyt na górze widoczne. Powierzchnia o strukturowanej teksturze.
Czarna torba podróżna z wytrzymałym uchwytem i podwójnym zamkiem błyskawicznym, częściowo otwarta.
Otwarte czarne wnętrze plecaka ukazuje wewnętrzne kieszonki organizera, z etykietą 'RFID', przeznaczone do bezpiecznego przechowywania kart.
Plecak z informacją o użyciu materiałów z recyklingu: '16 butelek wody (po 18g)'. Beżowa podszewka, czarny zamek błyskawiczny.
1/8
Lenovo
 

171 Sztuki

Liczba

Suma (308,13 zł / Sztuka)
zł
379,00 zł
z VAT (klient indywidualny)
Zgłoś wątpliwości prawne
  • Ponad 1 250 000 produktów

  • Konto handlowe

  • Wyceny RFQ i BOM

  • Wsparcie techniczne

  • Zlecenia terminowe

  • Centrum pomocy

  • Zamówienia

  • Dostawa

  • Zwrot  

  • Faktury

  • Gwarancja i reklamacje

  • Dyrektywa Omnibus w Conrad

  • O firmie

  • Conrad Sourcing Platform

  • Pracuj w Conrad

  • Aktualne promocje

  • Marki własne

  • Strefa porad

  • Certyfikaty

  • Informacje o dostępności cyfrowej

  • Usługi dla firm

  • e-Procurement

  • Zapytanie ofertowe

  • Zlecenia terminowe

  • Produkty spoza katalogu

  • Vulnerability Disclosure Program

  • Serwisy

  • Serwis kalibracji

  • Kategorie produktowe A-Z

  • Nasze marki A-Z

  • Centrum dokumentacji

  • Usługa cięcia kabli na metry

  • Katalogi

  • System zarządzania rolami zakupowymi

Newsletter

Proszę podać prawidłowy adres e-mail!

Metody płatności
  • PayU
  • PayPal
  • Blik
Media społecznościowe

Kontakt
12 622 98 00
Pon-Pt godz. 8:00-17:00
bok@conrad.pl
 

Wszystkie ceny bez podatku VAT i kosztów dostawy. Przekreślona cena to zawsze najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Wszystkie ceny zawierają podatek VAT, nie obejmują kosztów dostawy. Przekreślona cena to zawsze najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Rabaty obowiązują wyłącznie na produkty dostępne od ręki (status dostawy zielony): 15% zniżki na wybrane produkty marki Reolink, 15% zniżki na wybrane produkty marki Sygonix oraz 10% zniżki na produkty marki Abus. Oferta ważna do 26.04.2026 r. na stronie conrad.pl Nie można łączyć z innymi kodami rabatowymi. 1x na klienta biznesowego/osobę prywatną. W indywidualnych przypadkach może zostać nałożone ograniczenie ilościowe.

  • Regulamin

  • Informacje dla konsumentów

  • Polityka prywatności

  • Polityka plików cookies

Porównanie produktów
Lista obserwowanych