Pojemnościowy wykrywacz poziomu Endress+Hauser FTE20-AA13AD12 1 szt.
EAN:
Skopiowane
Numer producenta
FTE20-AA13AD12
Warianty
Inne warianty tego produktu
Rodzaj produktu
Pojemnościowy wykrywacz poziomu
Maksymalne napięcie robocze
28 V/DC
Długość produktu
200 mm
Model katalogowy producenta
FTE20
Minimalne napięcie robocze
20 V/DC