Pojemnościowy wykrywacz poziomu Endress+Hauser FTE20-AA16AD11 1 szt.
Numer producenta
FTE20-AA16AD11
Maksymalne napięcie robocze
28 V/DC
Długość produktu
200 mm
Minimalne napięcie robocze
20 V/DC