Pojemnościowy wykrywacz poziomu Endress+Hauser FTE20-AA16AE11 1 szt.
Numer producenta
FTE20-AA16AE11
Maksymalne napięcie robocze
28 V/DC
Długość produktu
300 mm
Minimalne napięcie robocze
20 V/DC