Pojemnościowy wykrywacz poziomu Endress+Hauser FTE20-BI13AA12 1 szt.
Numer producenta
FTE20-BI13AA12
Maksymalne napięcie robocze
28 V/DC
Długość produktu
75 mm
Minimalne napięcie robocze
20 V/DC