Pojemnościowy wykrywacz poziomu Endress+Hauser FTE20-BI16AE12 1 szt.
Numer producenta
FTE20-BI16AE12
Maksymalne napięcie robocze
28 V/DC
Długość produktu
300 mm
Minimalne napięcie robocze
20 V/DC