Pojemnościowy wykrywacz poziomu Endress+Hauser FTE20-FC13AB11 1 szt.
Numer producenta
FTE20-FC13AB11
Maksymalne napięcie robocze
28 V/DC
Długość produktu
100 mm
Minimalne napięcie robocze
20 V/DC