Pojemnościowy wykrywacz poziomu Endress+Hauser FTE20-FC13AD11 1 szt.
Numer producenta
FTE20-FC13AD11
Maksymalne napięcie robocze
28 V/DC
Długość produktu
200 mm
Minimalne napięcie robocze
20 V/DC