Przekaźnik transoptora ABB OBIC0100-48-60VUC 0.1 A 1 szt.
EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Przekaźnik interfejsowy firmy ABB z wydrukowanymi specyfikacjami technicznymi. Odpowiedni do 250 VAC, 6A, z oznaczeniami zacisków i schematem podłączenia.
Rodzaj produktu
Przekaźnik transoptora
Maksymalne natężenie przełączania
0.1 A
Model katalogowy producenta
OBIC0100-48-60VUC
Minimalne napięcie robocze
48 V/AC
48 V/DC
Maksymalne napięcie robocze
60 V/AC
60 V/DC