Przetwornica DC/DC TracoPower THL 30-2411WI 5 V/DC 6.0 A 30 W
Numer producenta
Numer produktu
Moduł Traco Power, model THL 30-2411WI, wejście 9,0-36 VDC, wyjście 5,0 VDC, 6000 mA, czarna obudowa z sześcioma zaciskami.