QuickCool QC-127-2.0-15.0VM Ogniwo Peltiera 15.5 V 15 A 110 W (A x B x C x H) 50 x 50 x 54 x 3,6
EAN:
Skopiowane
Numer producenta
QC-127-2.0-15.0VM
Skopiowane
Numer produktu
Zdjęcie poglądowe
Rodzaj produktu
Ogniwo Peltiera
Napięcie znamionowe
15.5 V
Maksymalne natężenie/napięcie
15 A
Maksymalna moc grzewcza
110 W