QuickCool QC-17-1.0-3.9VM Ogniwo Peltiera 1.9 V 3.9 A 4.9 W (A x B x C x H) 12 x 12 x - x 3.6
Numer producenta
QC-17-1.0-3.9VM
Napięcie znamionowe
1.9 V
Maksymalne natężenie/napięcie
3.9 A
Maksymalna moc grzewcza
4.9 W