QuickCool QC-17-1.4-8.5VMS Ogniwo Peltiera 2.1 V 8.5 A 9.5 W (A x B x C x H) 15 x 15 x - x 3,4
Numer producenta
QC-17-1.4-8.5VMS
Napięcie znamionowe
2.1 V
Maksymalne natężenie/napięcie
8.5 A
Maksymalna moc grzewcza
9.5 W