QuickCool QC-31-1.4-8.5VM Ogniwo Peltiera 3.8 V 8.5 A 17.3 W (A x B x C x H) 20 x 20 x - x 3,4
EAN:
Skopiowane
Numer producenta
QC-31-1.4-8.5VM
Skopiowane
Numer produktu
Zdjęcie poglądowe
Rodzaj produktu
Ogniwo Peltiera
Napięcie znamionowe
3.8 V
Maksymalne natężenie/napięcie
8.5 A
Maksymalna moc grzewcza
17.3 W
Maksymalna różnica temperatur
71 K
Porównaj
-34 %