Royalohm CQ05W8F1002T5E Rezystor precyzyjny 10 kΩ SMD 0805 125 mW 1 % 100 ppm/°C 1 szt. taśma cięta
EAN:
Skopiowane
Numer producenta
CQ05W8F1002T5E
Skopiowane
Numer produktu
Pokaż wszystkie 24 warianty
Warianty
Opakowanie
taśma cięta
Rodzaj produktu
Rezystor precyzyjny
Typ rezystora
0805
Rezystancja
10 kΩ
Obciążenie elektryczne
125 mW