Royalohm CQ05W8F220JT5E Rezystor precyzyjny 22 Ω SMD 0805 125 mW 1 % 100 ppm/°C 1 szt. taśma cięta
EAN:
Skopiowane
Numer producenta
CQ05W8F220JT5E
Skopiowane
Numer produktu
Pokaż wszystkie 24 warianty
Warianty
Opakowanie
taśma cięta
Rodzaj produktu
Rezystor precyzyjny
Typ rezystora
0805
Rezystancja
22 Ω
Obciążenie elektryczne
125 mW
Karta katalogowa (PDF)
Pobierz
Porównaj
Dodaj do listy
5000 Sztuki
Liczba
Sztuki
Min.: 1000
-59 %