Royalohm CQ05W8F2211T5E Rezystor precyzyjny 2.21 kΩ SMD 0805 125 mW 1 % 100 ppm/°C 1 szt. taśma cięta
Numer producenta
CQ05W8F2211T5E
Rezystancja
2.21 kΩ
Obciążenie elektryczne
125 mW
Karta katalogowa (PDF)
Pobierz
Porównaj
Dodaj do listy
4000 Sztuki
Liczba
Sztuki
Min.: 1000
-59 %