Royalohm CQ05W8F2701T5E Rezystor precyzyjny 2.7 kΩ SMD 0805 125 mW 1 % 100 ppm/°C 1 szt. taśma cięta
Numer producenta
CQ05W8F2701T5E
Rezystancja
2.7 kΩ
Obciążenie elektryczne
125 mW
Min.: 1000
-59 %